Be PVM

Parduotuvės valdymas - įvadas

Šis šablonas yra parengtas taip, kad padėtų jums efektyviau ir greičiau susipažinti su sistemos veikimu, prekių valdymu, visą turinį galite ir privalote pakeisti prieš pradėdami naudoti parduotuvę. Šablone pateikiame naudingiausių sistemos funkcijų realius pavyzdžius. Jūs neprivalote naudoti visų funkcijų, tačiau galite, pagal poreikį, naudoti ir šablone neaktyvuotas funkcijas.

Bandomąją parduotuvės versiją galite visiškai nemokamai ir be įsipareigojimų naudoti 30-dienų. Po šio laikotarpio, norint toliau naudotis parduotuve būtina pasirinkti ir pereiti į vieną iš mūsų siūlomų paslaugų paketų - planų. Planų skirtumus rekomenduojame peržiūrėti ČIA.

SVARBU! Bandomoji parduotuvė yra skirta jums, kad nemokėdami už paslaugą pradėtumėte mokytis sistemos veikimo, susitvarkytumėte parduotuvės išvaizdą, ruoštumėte turinį ir keltumėte produktus. Visas, bandomojoje versijoje jūsų sutvarkytas ir paruoštas turinys nedings ir bus perkeltas į jūsų tikrąją parduotuvę. Sėkmės pradedant savo verslą!

Sistemos dokumentaciją (nuolat pildoma) galite rasti paspaudę ČIA. Pateikiame Jums keletą svarbiausių nuorodų darbo pradžiai:

Rekomenduojame pradėti domėtis SEO ir reklamos galimybėmis, atminkite - be reklamos, parduotuvės žinomumo, klientų auditorijos ir turinio optimizavimo paieškos gigantams, tokiems kaip „Google“ savo produktų neparduosite. Parengėme trumpą naudingą informaciją apie tai ČIA.

 

Rekomenduojama darbo eiga:

1. Susitvarkyti parduotuvės informaciją, įvesti duomenis apie parduotuvę, įmonę, rekvizitus, įkelti logotipą, suvesti tinkamas ir jūsų vykdomos veiklos politiką atitinkančias taisykles.

  • Prisijungus prie administracinės paskyros pirmą kartą matėte įžangos langelį, kuriame suvedėte keletą duomenų. Rekomenduojame jais neapsiriboti ir užpildyti visus įmanomus ir jūsų naudojamus laukus bei papildomai nustatyti norimą parduotuvės veikimą mūsų ištobulintame ir plačiame nustatymų bei pasirinkimų valdyme. Didžioji dalis parduotuvės informacijos valdoma administracinės panelės skiltyje Nustatymai > Pagrindiniai Nustatymai.
  • Parduotuvės Nustatymų skiltyje rasite ir daug kitų integracijų valdymo. Vieni svarbiausių ir aktualiausių tai Atsiskaitymo būdai ir Pristatymo būdai. Mūsų parengtos integracijos sukurtos darbui su didžiąja dalimi Lietuvoje naudojamų paslaugų teikėjų sistemų. Jūs turėtumėte išsirinkti ir nuspręsti kurių įmonių paslaugas ketinate naudoti prekėms pristatyti bei pinigams surinkti. Paslaugoms naudoti rekomenduojame susisiekti su atitinkamos, pasirinktos įmonės klientų aptarnavimo specialistais ir pasirašyti paslaugų gavimo sutartį. Palaikomų įmonių sąrašą visuomet matysite Atsiskaitymo būdų bei Pristatymo būdų moduliuose.
  • Savo įmonės politiką, pirkimo taisykles ir kitą bendrinę informaciją pildyti ir talpinti rekomenduojame naudojant Informacinių puslapių integraciją. Plačiau dokumentacijoje Turinys iš išvaizda > Informaciniai puslapiai.


2. Būtinai rekomenduojame pagal savo įmonės stilistiką, logotipą arba savo poreikį susitvarkyti dizaino šablono spalvas. Jūs pasirinkote mūsų pateikiamas numatytąsias spalvas, tačiau visas matomas spalvas galite keisti patys. Spalvos redaguojamos vartotojo dalyje, pakeitimai matomi gyvai, tam būtina naudojamoje naršyklėje būti prisijungus ir prie administracinės paskyros. Plačiau apie spalvų redagavimą skaitykite dokumentacijoje Turinys ir išvaizda > Išvaizdos nustatymai.

3. Kurti prekių kategorijas, gamintojus, prekes, vadovaujantis sistemos dokumentacija papildomai kelti, redaguoti ir plėsti savo parduotuvės turinį ir asortimentą.

Esant papildomiems klausimams, pageidavimams ar konsultacijos poreikiui drąsiai galite kreiptis mūsų klientų aptarnavimo elektroniniu paštu pagalba@eshoprent.com arba telefonu +370 695 44414. Eshoprent konsultantai pasirengę jums padėti 10:00 - 17:00 valandomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bei 10:00 - 16:00 penktadienį. Savaitgaliais nedirbame.

Linkime sėkmės, atminkite - sėkmingi mūsų klientai parduoda daug, tačiau tam reikia laiko, noro, pastangų ir parduotuvės priežiūros!


Maloniai kviečiame plačiau apie informacinius puslapius ir jų valdymą skaityti oficialios dokumentacijos skiltyje Turinys ir išvaizda > Informaciniai Puslapiai.

Rašyk
Skambink