• Lithuanian
  • English

KAS MES ESAME

Čia jūs rasite du mūsų kuriamus prekės ženklus: Cozy Mozy HOME ir Cozy Mozy LINEN.

Tiek vieno, tiek kito prekės ženklo raktinis žodis yra TVARUMAS. Tvarumas plačiąja prasme. Nes tvaru, tai nebūtinai tik tai, kas natūralu. Mums tvarūs yra tokie daiktai, kurie gali būti ilgai naudojami, kurių panaudojamumą galima keisti priklausomai nuo poreikių,  kuriuos lengva prižiūrėti. 

 

Po COZY MOZY HOME prekės ženklu gyvena:

* Populiariausias mūsų gaminys - ilgai tarnausiančios KĖDŽIŲ KOJINĖS grindų apsaugai. Rinktis galėsite nertas iš tvirtos virvės ar siūtas iš veltinio. Neutralių spalvų arba spalvotas, paprastas arba su ornamentais. Kėdžių kojinės tarnaus tikrai ilgai, net jei daug kartų skalbsite skalbimo mašinoje. O skalbti jas ten drąsiai galima. Įsigiję kėdžių kojines klientai dažniausiai mums rašo - ir kodėl gi jie neatrado jų anksčiau! :)

* Čia dar rasite įvairių dydžių DAIKTAKREPŠIUS, kurie tikrai tiks patiems įvairiausiems jūsų namų ir šeimos narių poreikiams. Mūsų daiktakrepšiai ne tik patogūs, bet ir gražūs, todėl nereikės jų slėpti ir daiktus juose galėsite laikyti čia pat patogiai "po ranka".

S v e t a i n ė j e   į mūsų siuvamus daiktakrepšius gražiai ir patogiai nuguls pledai ir grindų pagalvėlės.

V a i k ų   k a m b a r y j e   mūsų daiktakrepšiai padėl organizuoti ir patogiai bei tvarkingai laikyti didelius ir mažus vaikų žaislus ir laisvalaikio priemonės. O spintoje jie labai pravers patogiam drabužių laikymui bei padės mažiesiems patiems savarankiškai spintoje palaikyti tvarką.

V o n i o s   k a m b a r y j e   labai pravers kampe nepastebimai įsitaisantis aukštas ir talpus skalbinių krepšys. Net ir viename krepšyje tikrai tilps visos šeimynos skalbiniai. Na o jei vietos turite kiek daugiau, galite rinktis skirtingų spalvų krepšius, kad visi šeimos nariai iškart galėtų rūšiuoti šviesius ir tamsius skalbinius.

Net ir   v i r t u v ė j e   daiktakrepšius rasite kur pritaikyti. Jie puikiai tiks tiek maisto laikymo dėžutėms bei indeliams laikyti, tiek stilingam rūšiuojamų ir perdirbamų pakuočių rinkimui.

* Dar jums siūlome nertus ar pagamintus iš veltinio stalo PADĖKLUS lėkštėms, PADĖKLIUKUS puodeliams ir stalo TAKELIUS, kurie ne tik suteiks daugiau jaukumo jūsų šeimos pietų stalui, bet ir saugos jį nuo karščio. 

* Kartu su jumis švęsdami pačias įvairiausiais šventes, gaminame ir jums siūlome laikui nepavaldžias ir visada tinkančios KALĖDŲ, VELYKŲ ir kitas namų DEKORACIJAS, kurios tiks ir patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. O ir tinka jos ne tik šventėms, bet ir kasdienai.

VIRVĖ, tvirtas ir ilgaamžis VELTINIS, aplinkai draugiškas PLAUNAMAS POPIERIUS (veganiška oda), natūrali mediena yra tos mūsų išbandytos tvarios medžiagos, kurias mes naudojame savo kuriamiems daiktams.

 

COZY MOZY LINEN prekės ženklas yra skirtas tiems, kurie kartu su tvarumu vis dlėto nori ir natūralių medžiagų.

Linas yra stiprus ir atsparus augalas, todėl juos auginant yra beveik nenaudojamos trašos. Lino gamyba yra minimaliai tarši. O pavirtęs audiniu linas yra tvirtas, ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas. Jis atliepia mūsų tvarumo siekius ir natūralių medžiagų ieškančių klientų poreikius.

Taigi šio prekės ženklo gaminiai yra pagaminti iš 100% natūralaus lino. Jei gaminyje yra papildomų detalių, kurios negali būti pagamintos iš lino, jas renkamės taip pat iš natūralių medžiagų.

Todėl drąsiai galime sakyti, kad kai mūsų gaminys jau visiškai baigs savo tarnystės laiką, jis visas galės sugrįžti atgal į gamtą.

 

 

Perkamiausios prekės Visos prekės
Jei kada prie kėdžių kojų apačios klijavote įprastus veltinio padukus, turbūt pastebėjote kaip greit..
€950
Jei kada prie kėdžių kojų apačios klijavote įprastus veltinio padukus, turbūt pastebėjote kaip greit..
€950
Jei kada prie kėdžių kojų apačios klijavote įprastus veltinio padukus, turbūt pastebėjote kaip greit..
€950
Naujienlaiškio prenumerata